x

Hakkımızda

Şimdilik sınırlarını yeryüzü olarak belirlediğimiz acentamız her ne kadar 2000 yılından beri hizmet veriyor olsa da yetkilisi olan Filiz Güleç 1993 yılından bu yana aktif olarak turizmin içinde bulunan bir gezgindir.

Turizmin özellikle dış pazar kısmındaki tecrübelerini ekibiyle beraber Marmaris, Fethiye ve Bodrum ofislerinden sonra Türk turistlerle de paylaşmak isteyerek; 2008`de İzmir'de ofisini açıp MERİSTUR ismiyle 11 yıldır kurumsal ve bireysel seyahat planları oluşturmaktadır. 

 Hindistan, İsrail, Mısır, Ürdün, Fas, Tunus, İngiltere ve Almanya Bodrum, Marmaris, Fethiye, Kuşadası, Dalyan; Çeşme, İstanbul gibi bir çok ülke ve şehirde çalışırken yaşayıp öğrendiklerimizi kalbimizden silemediğimiz güzel İzmir ve İzmir insanıyla paylaşıyor olmak en büyük kıvancımızdır.

MERİSTUR Yurt içi ve Yurt dışı paket turlarının yanında, artık tüm Avrupa'da gezginlerin en çok rağbet ettiği TAİLOR MADE (KİŞİYE ÖZEL TURLAR) 'ı "Dünyanın Sınırlarını Hayallerinizle Çiziyoruz" sloganıyla İzmir`lilere tanıştırmıştır. 

 Gezerken yaşayıp çalıştığı ülkeler içerisinde en çok etkilendiği Hindistan'ın da Türkiye ve özellikle İzmir acentası olarak siz Turizm şirketlerine ve kurumsal şirketlere Hindistan`da ki ofisimizin desteğiyle tur ve hatta düğün organizasyonu yapabilmektedir. 

 Bir kahve eşliğinde ofisimize sohbete uğradığınızda, sosyal medya MERİSTUR hesaplarında, "FİLİZLENEN YOLLAR" bloğunda ya da web sayfamızda gezinirken, sizin için hazırlanmış turlarımızın yanında, valizini alıp sadece gitmek isteyenlere yönelik bazı fikirler de bulacaksınız. Sadece otele gidip hiç bir şey yapmamak ya da gittiği yerden yolunu kendisi çizmek isteyenler için yurtiçi ya da yurtdışı otel önerileri, seyahat rotalarıyla siz de tatilinizi uzman ellere ve gözlere, hatta kendileri de hep gitme meraklısı olan MERİSTUR ekibine bırakın, "İÇİNİZDEKİYOLCULUK" 22 yıllık tecrübeyle yol alsın... 

NE YAPIYORUZ?

Hizmet verdiğimiz alanlarda, planlama aşamasından başlayıp, seyahatiniz tamamlanana kadar olan bütün süreç, tecrübeli ekibimiz tarafından yürütülmektedir. Kişiye özel hizmet anlayışımız, sınırsız hizmet verme gücümüzle birleşiyor ve geriye mutlu anılar bırakıyor.

 • Kişiye Özel Yurt Dışı Yurt İçi Turlar
 • Organize Edilmiş Hafta sonu Turları
 • 15-20 Kişilik Gruplarla Yurt Dışı Turlar
 • Tematik Turlar
 • Derneklere Özel Turlar ve Organizasyonlar
 • Meslek Odalarına Özel Turlar ve Organizasyonlar
 • Okullara Özel Turlar ve Organizasyonlar
 • Vize İşlemleri
 • Otel Rezervasyonları
 • Yurt içi Yurt Dışı Uçak Biletleri
 • Kongre/Seminer, Konferans, Fuar Organizasyonları
 • İş Toplantıları, Gala Geceleri, iş Yemekleri, Özel Eğlenceler ve Bayi Toplantıları

 Türkiye’ de ve Dünyada "İÇİNİZDEKİYOLCULUK" sloganıyla yola çıkarken bu sloganın bütün sorumluluklarını yerine getirecek gerekli alt yapı çalışmalarını biz yıllar önce tamamladık ve Türkiye Seyahat Acentaları Birliği 'ne ( TÜRSAB ) bağlı A Grubu seyahat acentası ( TÜRSAB Belge No : A-1285 ) belgemizle faaliyetlerimize devam ediyoruz.